Задать город Одесса по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Сублимация любви в Одессе

Сублимация любви

Одесса, 02 августа 2016 г, 19:00
Театр музыкальной комедии Театр музыкальной комедии
ул. Пантелеймоновская, 3
Одесса
+380445905555
Продажа закрыта
«Сублімація любові» Автор: Альдо де Бенедетті Жанр: комедія Любов - це найпрекрасніше, що може трапитися з людиною в будь-якому віці. Однак саме вік може стати перешкодою у розвитку любовних стосунків. Чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Ольга Сумська), буквально з першого погляду підкорює серце поважного політика синьйора Леоне (Євгеній Паперний). Леоне, перебуваючи в досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому не відомим драматургом П'єтро(Віталій Борисюк) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу та успіх, а П'єтро отримує прихильність і жаркі поцілунки Паоли. А може ця підступна бестія веде подвійну гру?... «Сублімація любові»- це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та звісно ж сміх до сліз. У ролях: Народна артистка України Ольга Сумська Народний артист України Євгеній Паперний Заслужений артист України Віталій Борисюк

Заказать и купить билеты на Сублимация любви можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Сублимация любви в Одессе состоится 02 августа 2016 г, 19:00, Театр музыкальной комедии.

«Сублімація любові»

Автор: Альдо де Бенедетті

Жанр: комедія

Любов - це найпрекрасніше, що може трапитися з людиною в будь-якому віці. Однак саме вік може стати перешкодою у розвитку любовних стосунків.

Чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Ольга Сумська), буквально з першого погляду підкорює серце поважного політика синьйора Леоне (Євгеній Паперний). Леоне, перебуваючи в досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому не відомим драматургом П'єтро(Віталій Борисюк) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу та успіх, а П'єтро отримує прихильність і жаркі поцілунки Паоли. А може ця підступна бестія веде подвійну гру?...

«Сублімація любові»- це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та звісно ж сміх до сліз.

У ролях:

Народна артистка України Ольга Сумська

Народний артист України Євгеній Паперний

Заслужений артист України Віталій Борисюк

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber